Lady GaGa Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Moj sledeci album ce vas oduseviti" - Lady GaGa kaze za MTV

Go down

"Moj sledeci album ce vas oduseviti" - Lady GaGa kaze za MTV Empty "Moj sledeci album ce vas oduseviti" - Lady GaGa kaze za MTV

Post by Olja Giovanna Von GaGa Sat Jan 02, 2010 4:56 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Lady GaGa kaze da ce njen sledeci album iznenaditi njene fanove.

Pevacica hita Poker Face rekla je MTV-u da kada izda sledeci album, sledbenik njenog nedavno izdatog albuma "The Fame Monster", bice skroz drugaciji od onoga na sta su ljudi navikli.

"Pa, pisacu novu muziku...to je lepota pisanja svoje muzike - ne morate da se uzdate u tekstopisce i producente da napisu hit za vas", ona kaze. "Tako d acu da napisem novi alvum i imacu nove ideje."

GaGa, koja je u sredini svoje Monster Ball turneje, misli da bi turneja mogla da je inspirise za njen sledeci album bas kao sto je bilo i sa prethodnim. "Najsigurnija sam da nemam j**enu ideju o cemu ce da bude jos uvek, zato sto pocinjem ovu turneju, a napisala sam The Fame Monster u toku prethodne turneje, tako da... Predpostavljam da ce me inspirisati ta neka energija", ona objasnjava

"Ja nalazim The Fame Monster skroz drugacijim od The Fame"

"Evoluirala sam, ali umetnici i treba da evoluiraju. '70-ih i '60-ih umetnici su stalno evoluirali - od albuma do albuma muzika se menjala, osecaj se menjao, umetnici su delovali skroz drugaciji u odnosu na ono sto su bili 5-6 godina ranije."
Olja Giovanna Von GaGa
Olja Giovanna Von GaGa
Admin

Posts : 35
Join date : 2009-12-30

https://gagamania-serbia.forumotion.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum